BODY WRAPS® original

Proč Maderoteirapie

Je to 100% přírodní, neinvazivní metoda s minimem kontraindikací.

Maderoterapie

Správné použití anatomicky navržených dřevěných nástrojů s mírným tlakem zesiluje odbourávání celulitidy. Při laserové nebo ultrazvukové redukci celulitidy nebo liposukci se zaměřujeme pouze na problém, aniž bychom odstranili jeho příčinu. Pokud jen odstraníme tuk, v našem těle se nic nezmění. S dřevěnými přístroji je masáž jiná. Maderoterapie stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, urychluje metabolismus, a proto její účinky přetrvávají déle než ostatní u ostatních metod.

Ideální kombinace procedur proti celulitidě je nově v Body Wraps Anticellulite Maderotherapy, kde je spojení těchto dvou metod v délce 120 minut viditelné již po 3 procedurách!

Body Wraps Anticellulite Maderotherapy je komplexní řešení proti celulitidě, kde klientka dostane od jídelníčku, přes cvičení, zábal i Maderoterapii. Jako dárek jsme si pro vás připravili zdravý jídelníček zdarma.

V budoucnu budou procedury Wood Therapy (Maderoterapie) nezbytnou součástí nabídky proti celulitidě ve většině masážních a kosmetických salónech a všech provozech zabývající se celulitidou. Maderoterapie se stává stále populárnější po celém světě a zcela nahradí tradiční manuální anticelulitidní masáž.

Jak to funguje

Cílem Maderoterapie je eliminovat tuk, který se hromadí v různých částech těla, jako jsou boky, stehna a břicho. Tento typ masáže aktivuje mikrocirkulaci v ošetřované oblasti eliminuje zadržování vody. Používá se také k tvarování a zpevnění hýždí. Praxe ukázala, že maderoterapie je mnohem účinnější než tradiční anticelulitidní masáž.

4
2

Výhody a výsledky

Jaké jsou výhody

100% Přírodní

100% Neinvazivní

90% Žádné kontraindikace

Objednávka

Tímto uděluji BODY WRAPS® original souhlas se zpracováním osobních údajů. Svůj souhlas mohu vzít zpět telefonicky nebo emailem.
BODY WRAPS® original

Kontaktujte nás

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat