BODY WRAPS® original

O nás

Maderoterapie

BW Maderohterapy

se věnujeme již několik let. Maderoterapie je speciální masážní technika, která dokáže krásně prokrvit tělo. Naše masérky jsou proškolené a dnes a denně v salónu a mají s maderoterapií veliké zkušenosti. K madetoterapi jsme Vám nechali několik BW Oils - masážní oleje vysoké kvality. V tuto chvili chystáme BW Oils Madetorherapy - který bude přímo určený pro madero therapy. Ideálním pomocníkem pro maderoterapii je Anticelulitidní olej BW Anticellulite, která je tvořen převážně na skořicovém základě. Jen je opravdu potřeba dát pozor na alerii na skořici. Co se týká nástrojů na BW Maderotherapy, všechny jsou testované, vyrobené a schválení v EU. Naše školení probíhají jak Online, tak ve skupinách popř. Nabízíme službu, že k Vám můžeme dojet na provozovnu. Kompletní nabídku školení na https://bodywrapsoriginal.cz/kalendar-akci/seznam/

Doporučujeme pro maximální efetk, využívat Maderoterapii společně s Body Wraps. Toto naleznete v Body Wraps Slim Faster a Body Wraps Anticellulite Maderotherapy.

Budeme se na Vás těšit

Zuzka za team BW Maderotherapy.

Ukázka on line školení

Objednávka

Tímto uděluji BODY WRAPS® original souhlas se zpracováním osobních údajů. Svůj souhlas mohu vzít zpět telefonicky nebo emailem.
BODY WRAPS® original

Kontaktujte nás

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat